O firmie


Firma Agamat powstała w 1995 r. Od początku swojej działalności koncentrowała się na produkcji preparatów witaminowych, mineralnych, ziołowych oraz higienicznych dla gołębi. Częste kontakty z hodowcami pozwalały doskonalić produkowane artykuły oraz wdrażać coraz to nowe rozwiązania.

Wiedza lekarsko-weterynaryjna oraz zootechniczna zmuszały nas do doskonalenia technologii produkcji, co dało efekt w zadowoleniu właścicieli stad gołębi pocztowych i ozdobnych.
Jesteśmy uznanym producentem na rynku polskim i zagranicznym – artykułów dla gołębi, producentem markowych i sprawdzonych preparatów. Jest to dla nas satysfakcją, ale nie poprzestajemy na tym.
Naszą misją jest zadowolenie użytkowników naszych wyrobów, dostarczenie pełnej gamy niezbędnych w hodowli gołębi preparatów wspomagających pracę hodowców zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Realizujemy to poprzez wprowadzanie nowych technologii produkcji, poszerzanie wiedzy fachowej, częste kontakty ze środowiskiem hodowców.

Firma Agamat rozwijając się rozszerza swą działalność. Produkujemy preparaty witaminowo-mineralne dla innych gatunków zwierząt. Jesteśmy otwarci na sugestie hodowców i miłośników gołębi, na dobre i życzliwe rady użytkowników naszych preparatów.
Będziemy działać tak, aby zadowolenie i satysfakcja wszystkich hodowców korzystających z produkowanych przez nas preparatów była i naszą satysfakcją.