Agamat

Informacje o firmie

firma_img.pngFirma Agamat powstała 1995r. Od początku swojej działalności koncentrowała się na produkcji preparatów witaminowych, mineralnych, ziołowych oraz higienicznych dla gołębi. Częste kontakty z hodowcami pozwalały doskonalić produkowane artykuły oraz wdrażać coraz to nowe rozwiązania.

Wiedza lekarsko-weterynaryjna oraz zootechniczna zmuszały nas do doskonalenia technologii produkcji, co dało efekt w zadowoleniu właścicieli stad gołębi pocztowych i ozdobnych.
Jesteśmy teraz uznanym producentem na rynku polskim i zagranicznym - artykułów dla gołębi, producentem markowych i sprawdzonych preparatów. Jest to dla nas satysfakcją, ale nie poprzestajemy na tym.
Naszą misją jest zadowolenie użytkowników naszych wyrobów, dostarczenie pełnej gamy niezbędnych w hodowli gołębi preparatów wspomagających pracę hodowców zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Naszą misję realizujemy poprzez wprowadzanie nowych technologii produkcji, poszerzanie wiedzy fachowej, częste kontakty ze środowiskiem hodowców.
   
Firma Agamat rozwijając się rozszerza swą działalność. Produkujemy profesjonalną karmę dla gołębi oraz preparaty witaminowo-mineralne dla innych gatunków zwierząt. Jesteśmy otwarci na sugestie hodowców i miłośników gołębi, na dobre i życzliwe rady użytkowników naszych preparatów.
Będziemy działać tak, aby zadowolenie i satysfakcja wszystkich hodowców korzystających z produkowanych przez nas preparatów była i naszą satysfakcją.

(17) 85 345 78 (17) 85 076 20